A. Ros-Killa
AAA Southern NE
Patrick Adam
Kristen Adamo
Adler Pollock & Sheehan P.C.
Alex Agloro
Theresa Agonia
Kiran Ahluwalia and Nitin Mitta
Kourtnie Aileru
Jason Alemeida
Haider Ali and Ali Salman, Phool Pati
Laurie Amat
AmyTheMime
Ryan Anas
Lizzie Araujo
Artists on the Rise Summer 88
AS220
Tim Ashton
Taina Asili
Lieutenant Roger Aspinall
Australia’s Sway Poles
AWOL
David Azulay
May Babcock
Back Rhodes
Martin Rivera Baldera
Leah Bamberger
Bank of America
BankNewport
Ashley Barrett
Daniel Baudouin
Yvonne Beauregard
Beledi Dance Company
BELLEROPHON
Ben Andrews Swing Band
Howard Ben Tre
The Benji’s
Norm Benoit
Ben-Oni
Julio Berroa
Betsy Miller Dance Projects
Christina Bevilacqua
BIG NAZO Creature Crew
Bike Fest 2018
Mark Binder
Blackletter
Kate Blacklock
Phoebe Blake
Bliss Properties
Blue Cross & Blue Shield of RI
Blue Moon Caravan
Bonky Dolls
John Boomer
Kenny Borge
Eleanor Borge
Greg Brow
Brown University
April Brown
DeeDee Brown
Matt Brown
Kristina Brown
Buika
Michaela Burke
Laura Burkett
Burlington Taiko
Kathy Butts
Alex Caldas
Capstone Properties
Captain Morgan Rum
Margaret Carleton
Meredith Carlson
Lisa Carnevale
Nick Carter + KYLE
Belkys Carvahlo
Chachi Carvahlo & The International Players
Johnnie Chace
Richard Chapelle
Liz Chace
Sabrina Chadouray
Renee Chicoine
Roger Choiniere
Michael Christofaro
Catherine Chung
Madalyn Ciampi
Tom & Amy Cicchio
Circus Dynamics
Citizen’s Bank
Civic Center Garage Partners
Classical High School Jazz Band
Susan Clausen
Aarin Clemons
Coast 93.3 / iHeartMedia
Coastway Community Bank
Coca-Cola of Northern New England
Raymond Coia Jr.
Rochel Coleman
Semone Coleman
Collegium Ancora
Collette Travels
Nancy Compton
Conceptz
Dylan Conley
Consuelo’s Revenge
Manuel Cordero
Cornish Associates
Jim Corwin

Sasha Costanza-Chock
Cox Business
Cox Communications
Bert Crenca
Emily Crowell
Gonzalo Cuervo
Customers Bank
Meredith Cutler
Dance BFF
Dance For Art, Inc. presents Carolyn Dutra Dancers
The Dark Lady
Rupa Datta
Kia Davis
Becci Davis
Jordan Day
The Dean Hotel
Debo Band
Mr. Deep Positivity
Jeanna DeLaire
James Della Selva
Delta Dental
Anna Di Sano
Rosalynde Vas Dias
Cristina DiChiera
Dimeo Construction Company
Dirty Filthy Basement
DirtyDurdie
Raymond DiTomasso
DJ ATORR
DjNook
Dogs on Shady Lane
Dave DosReis
Chip Douglas
Down City Parking
Dunkin Donuts
Steve Durkee
The Dust Ruffles
David Dvorchak
Dying Loons
Eastern Medicine Singers
Element Dub
Mayor Jorge Elorza
Empress
Micah Epstein
Kevin Essington
Darrow Everett
Evolis
Extraordinary Rendition Band
Wayne Fantasia
Paris Fernandez
Jim Ferreira
Fidelity Investments
First Bristol Corporation
The Font Club
Wayne Fontaine
Stephanie Fortunato
The Foundry
Jennifer Fox
The Foxfires
Elizabeth Francis
Sandra Frechette
Frequency Writers
Alana Frutkoff
Halsey Fulton
The Funk Underground
Adrienne Gagnon
Mary Gagnon
Miguel Garcia
Mathew Garza
Gather Glass
The Ghosts of Industry
GM Communications Group
Julia Gold
Merle Goldstein
Carley Gomes
Carlos Gonzales
GoProvidence
GottaQ Smokehouse BBQ
Grupo Arcoíris
Captain Tobias Haller
Jacob Haller
Beth Halligan
The Hemlocks
herMajesty
Logan Hinderliter
Paige Hornbaker
The Horse-Eyed Men
Hotel California Tequila
House Party Vibes
Bonnie Howland
Matthew Hwang
Christine Dianne Ignacio
IGT
Mahmud Jafri
Daryl Black Eagle Jamieson
Jazz at Lincoln Center
JeanLou
Rachael Jeffers
Brian Jepson
Jessie Jewels and Drums for One and All
Christopher Johnson
Hernan Jourdan
Jungle Fiction
Roni Kabessa
Kayciblu
KC Moaners Jug Band
Kelly Irish Dancers – The PVD Reel
Billy Kepner

Jennifer Kiddie
The Kings Busketeers
KITE Architects
Ryan Kowal
Kevin Kugel
Vatic Kuumba
LADAMA
Laotian Community Center
David LaPorte
Devon Larcher
James Lastowski
Matthew Lawrence
Brooke Lee
Jason Leoni
Jenna Levandowski
Maria Lomax
Loppside
The Lost Farmers
Lunchbagg
maasss
Cory Macchioni
Helen MacDonald
Traci Maceroni
Wendy MacGaw
Sidy Maiga and Afrimanding
Jose Facce Maldonado
Mambo Pa Ti
Heather Manning
Matt Marcello
Andre Marines
Christopher Marsella
Jason Martin
Ariana Martinez
Sergeant Michael Martinous
Matunuck Oyster Bar
Kathleen McAreavey
Ethan McCauley
McLaughlin & Moran (Bud Light)
Frances McLeod
Mary Beth Meehan
Koki Mendis
Catarina Merolli
MetroPark Ltd.
Mighty Swell Spritzers
Ministerio Musical Hispano de La Iglesia San Miguel
Ehsun Mirza & Saira Hussain
Wonton Moetsky
Pat Moran
Terrence P. Moran
Victor Morente
Moses Ryan LTD
Jessica Motyl-Szary
Edgar Moya
Napua O’ Polynesia
The Naticks
National Grid
Navigant Credit Union
NEFA
Neighborhood Health Plan of RI
Anjel Newman
Charles Newton
Bonnie Nickerson
Wendy Nilsson
Larry Ohh
Orange High
Pannone Lopes Devereaux & O’Gara LLC
Paperworks
Paris
Francis Parra
Tom Parrish
The Part-Time Poets
Pastor Orellano
Ruruja Patil
Paul Cote/Utopian Symphony
Carine Paul
Mike Pavao
Steven Pennell
Magnolia Perez
Charles Perkowski
Tom Peterson
Kate Petrie
Phoenix Performing Arts Connecticut
Peter Piffen
Pilobolus
Thomas Pistocco
Kathleen Pletcher
Michael Plourde
Pollo Campero
Pondering
Project 401
Prov Port/Waterson Terminals
Providence City Council
Providence Tourism Council
Providence Responsible Night Club Owners
Providence Foundation and Downtown Improvement District
Providence Monthly
Providence Ballet Theatre
Public Caresser
Nolan Quartaroli
QUISQUEYA IN ACTION
Edward Raff
Tyson Raheem
Scott Raker
Francisco Ramirez

Ranky Tanky
Regency Plaza
Restivo Monacelli
Rhode Island School of Design
Rhode Island Council for the Humanities
Rhode Island Credit Union
Rhode Island Monthly
Rhode Island Songwriters Association
RI Bucket Drummers
RI Latin Dance
Riders Against the Storm
RIPTA
RISCA
Shey Rivera
Brendan Chipley Roane
Christina Robbio
Roberts Carroll Feldstein and Peirce
Scott Roddick
Gina Rodriguez
Delia Rodriguez-Masjoan
Rogue Island Seeds
Mike Rollins
John Rotatori
Yesenia Rubio
Brent Runyon
Andy Russ
Robert Rutley
Kate Sabatini
Micah Salkind
Edward Sanchez
David Santilli
Anthony Santurri
Scandinavian Women’s Chorus of Rhode Island
Kate Schapira
Daniel Schleifer
Howie Schnieder
School of Rock
Lucy Searle
Senior Discount
Ben Shaw
Martha Sheridan
Josh Short
Jonny Skye
Skye Gallery
Joan Slafsky
Slitty Wrists
Jen Smith
Erin X. Smithers
Todd Snow
Sabrina Solares-Hand
Sal Solomon
Adrienne Southgate
SP+
Jenny Sparks
Sprint
SQUONK OPERA
Stay Silent
The Steel Yard
Jen Stevens
Matt Stone
Jacqueline Stone
Sally Strachan
Su Casa
Richard Sullivan
Spocka Summa
Ania Szemiot
TACO/White Family Foundation
Isabelle Tadmoury
Kaitlyn Tarro
Holly Taylor
Catherine Taylor
Kelly Taylor
TD Bank
Sergeant David Tejada
Tiny Diamond
Tito’s Handmade Vodka
Toad and the Stooligans
Carlos Toro
Amed Torres
Cole Triedman
Trinity Academy for the Performing Arts
Troker
Kim Trusty
Lael Tucker
Val Tutson
Nate Urso
The Van Nostrand Sisters
Verdant Vibes
Sergeant Kenneth Vinacco
Virgin Pulse
Steve Volkman
David Vollucci
Matt Walsh
Washington Trust
Waste Management
Christine West
White Horse Vapor
Sam O. White
Shay Witty
WPRI Media Group
Wrought Iron Hex
Z100 presents The New Wave
Patricia Zompa
10 Tiny Dances